kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart SmartWatch per femije Q30 3.200 Leke

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM
  Ngjyrat - Roze dhe Boje qielli
  Funksionet
  - Sleep monitor
  - Anti lost
  - Thirje, sms
  - Mbėshtet pozicionin e saktė tė LBS, thirrjet me dy drejtime, njė klikim pėr ndihmė dhe thirrje zanore
  -1.44 inē HD ekran me prekje ėshtė i lehtė pėr t'u pėrdorur,
  - Ndriēimi i rregullueshėm i ekranit, mbrojeni mirė syrin e syve tė fėmijėve tuaj.
  -Karikohet per 2 ore
  -Kohezgjatja e baterise 2 dite
  -Bluetooth 4.0
  -Me karte sim
  -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne Android 4.4 e lart IOS 8.0 e lart
  Porosine e sjellim vete ne cdo cep te Tiranes.
  Cdo dite pas ores 16.00 dhe te Shtune te Diele ne cdo kohe
  Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp
  ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

  Cel. : 0696401834
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181001_174337_608 (1).jpg
S: 77
Madhesia: 33.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181016_215500_472.jpg
S: 30
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181016_215520_802.jpg
S: 29
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181001_174306_826.jpg
S: 39
Madhesia: 23.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181001_174322_693.jpg
S: 38
Madhesia: 26.7 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu