EPPC Albania kėrkon njė Asistent/e Marketingu dhe Administrate pėr klientin e saj, kompani lider nė botė nė prodhimin e materialeve tė ndėrtimit.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 • Harton, propozon dhe zbaton strategjitė e miratuara tė marketingut me qėllim rritjen e vizibilitetit tė markės dhe shitjet;
 • Mirėmban dhe pėrditėson Web faqen me eventet dhe produktet e kompanisė;
 • Kryen analiza tregu dhe ēmimesh duke raportuar tek manaxheri i shitjeve dhe manaxheri i produktit;
 • Komunikon dhe mirėmban marrėdhėniet me palėt e treta;
 • Siguron qė tė gjitha produktet e importuara dhe produkti lokal tė kenė materiale relevante tė marketingut pėr qėllime shitjeje;
 • Kujdeset pėr zhvillimin e imazhit tė kompanisė;
 • Asiston nė tė tjera detyra administrative sipas nevojave tė punės.Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Diplomė Universitare nė Marketing/Administrim Biznesi apo profile tė ngjashme;
 • Eksperiencė nė pozicione tė ngjashme jo mė pak se 3 vjet (e preferueshme nė kompani ndėrkombėtare);
 • Tė ketė njohuri nė mjetet Marketing, analizė produkti dhe dizajn;
 • Tė ketė aftėsi analitike dhe tė propozojė fushata marketingu;
 • Tė zotėrojė shkėlqyeshėm gjuhėn Angleze dhe MS Office;
 • Tė jetė person i organizuar, kreativ, i komunikueshėm, me iniciativė dhe i apasionuar pas marketingut.Tė dhėnat:

Pozicioni: Asistent/e Marketingu dhe Administrate;
Vendndodhja: Tiranė;
Pagesa: Shumė e mirė;
Kontrata: Sipas Kodit tė Punės;
Aplikimet mbyllen: 31.10.2018

Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: recruitments@eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen. Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.