kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Gome dhe Disk Alumini C Class 500 Euro

  Shiten 4 goma Barum dimerore 90%, me disqe Alumini origjinale R16/215/55 Mercedes Benz C Class.


  Cel. : +355692020070
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-10-01 at 13.44.34 (1).jpg
S: 102
Madhesia: 82.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-10-01 at 13.44.33.jpg
S: 166
Madhesia: 62.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-10-01 at 13.44.35 (1).jpg
S: 86
Madhesia: 44.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-10-01 at 13.44.34.jpg
S: 85
Madhesia: 54.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu