kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane SmartWatch DZ09 2.000 Leke

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM
  Ngjyrat - E zeze
  Me prekje
  Funksionet
  -Mates hapash
  - Sleep monitor
  - Anti lost
  - Thirje, sms
  - Facebook
  - Twiter
  - Watchapp
  -Alarm
  - Kamera
  - Galeri
  - Kalendar
  - Audio player dhe sound recorder
  - Calkulator
  - Internet
  -Karikohet per 2 ore
  -Kohezgjatja e baterise 2 dite
  -Bluetooth 4.0
  -Me karte sim dhe karte memorje
  Porosine e sjellim falas

  Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp
  ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

  Cel. : 0696401834
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180929_193900_787.jpg
S: 156
Madhesia: 27.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180929_193812_716.jpg
S: 79
Madhesia: 48.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180929_193839_763.jpg
S: 74
Madhesia: 54.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu