devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Super Apartament ne shitje me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Rezidenca Sona, Kopshti Zoologjik))

  Zona/Rruga : Rruga Peti

  Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2.

  Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet brenda, dhome femijesh,

  1 tualete i pergjithshem.

  Apartamenti ka punime shume cilesore dhe hapesire te mjaftueshme, pasi ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zone.

  Disponon sistem kapote, vetrata plastike, paisje inkaso, sistem kondicionimi etj.

  Orientimi i apartamentit eshte nga dielli, dhe shitet i mobiluar totalisht.

  Nese kerkoni apartamentin cilesor larg zhurmes dhe pluhurit,mes qetesise dhe gjelberimit ky eshte I duhuri.

  Cmimi:100.000 Euro.

  Dokumentacion te plote hipotekor!


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cd427727-a702-1695-a8dd-c5d201f0464d.jpg
S: 1551
Madhesia: 45.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0d9e07d1-e77c-9d60-6ae9-5e2fe71adf9b.jpg
S: 1697
Madhesia: 44.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 957b76d0-ce65-be08-df92-bfa373bdbc17.jpg
S: 763
Madhesia: 43.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66ec4213-7c70-fa51-08fa-f333da0c6b00.jpg
S: 933
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1780ed1e-5ad0-bd94-636c-1bd6877e63de.jpg
S: 923
Madhesia: 58.1 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar