1. Standart Shtrues pllakash,murator,suvatues dhe riparime

  Shtroj pllaka,bej suvatime,bej mure riparime dhe punime te ndryshme cel; 0699206110, whatsapp ose viber

  Cel. : 0699206110
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pllaka.jpg
S: 43
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pllaka1.jpg
S: 41
Madhesia: 6.1 KB  
  Rr. DAVID SELENICA - SELITE E VOGEL - TIRANE
  Herion Braja 0699206110