Kliko

 1. Standart Bojaxhi bej punime gipsi,patinime, suvatime dhe riparime te ndryshme

  Bojaxhi ndertesash bej punime gipsi,patinime,suvatime dhe riparime cel; 0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: suvatime.jpg
S: 75
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lyerje1.jpg
S: 53
Madhesia: 23.7 KB  
  Rr. DAVID SELENICA - SELITE E VOGEL - TIRANE
  Herion Braja 0699206110