kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike Adriatica 30.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Bicikleta shitet per arsye mosperdorimi...eshte ne gjendje shume te mir dhe eshte e vitit 2016...te interesuarit te me komtaktojn ne whatsapp

  Cel. : +17627870705
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 00716A6E-68F3-43D1-A111-27BD691BC90A.jpg
S: 270
Madhesia: 41.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu