EPPC Albania kėrkon njė Pėrfaqėsues Rajonal Shitjesh (pėr Zonėn e Jugut tė Shqipėrisė) pėr klientin e saj, i cili ėshtė kompani lider nė botė, nė prodhimin e materialeve tė ndėrtimit.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 • Monitoron tregun, nevojat e klientėve dhe ofertat e konkurrentėve;
 • Kryen aktivitete shitjeje;
 • Bėn propozime pėr modifikimin e politikave tė ēmimeve dhe politikave tė biznesit nėse ėshtė e nevojshme pėr tė arritur qėllimet strategjike;
 • Bashkėpunon nė projektet e Marketingut tė kompanisė (panaire, promovime, etj.);
 • Planifikon, pėrgatit dhe realizon evente promovuese;
 • Vlerėson tregun dhe raporton nė lidhje me zhvillimet dhe ndryshimet e tij;
 • Raporton nė mėnyrė periodike tek drejtuesi i shitjeve.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Tė ketė arsim tė lartė;
 • Tė jetė rezident nė Fier ose Vlorė;
 • Pėrvojė tė mėparshme pune si pėrfaqėsues shitjesh;
 • Aftėsi tė mira negociuese, komunikuese dhe ndėrpersonale;
 • Tė posedojė leje drejtimi dhe tė ketė disponibilitet pėr tė udhėtuar;
 • Njohja e gjuhės Angleze pėrbėn avantazh;
 • Tė jetė miqėsor dhe energjik me fokus shėrbimin ndaj klientit.

Tė dhėnat:

Pozicioni: Pėrfaqėsues Rajonal Shitjesh (pėr Jugun e Shqipėrisė) ;
Vendndodhja: Tiranė;
Raporton tek: Menaxheri i shitjeve;
Pagesa: Shumė e mirė (fikse + bonuse+makinė);
Kontrata: Sipas Kodit tė Punės;
Aplikimet mbyllen: 31.10.2018


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: recruitments@eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.