kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Austri Vjeshte ne Viene - Budapest - Beograd 10 - 14 Tetor 199 Euro 199 Euro

  Vjeshte ne Viene - Budapest - Beograd 10 - 14 Tetor 199 Euro/Personi

  TUR 4 NETE 5 DITE VJENE – BUDAPESTDate: 10 – 14 TetorDate 31 – 4 Nentor Cmimi: 199 Euro/personi
  Dita e Parė: Tirane – Zagreb
  Nisja nė oren 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Vazhdohet udhėtimi me autobus nė territorin kroat. Mberritja dhe akomodimi ne hotel ne Zagreb.
  Dita e Dytė: Zagreb – Graz – Viene
  Mėngjesi nė Hotel. Vizite per rreth 2 orė nė Zagreb, ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike tė tij. Vazhdimi i udhėtimit nė territorin Austriak. Ndalesė 1 orė nė Graz ku do te vizitojme Parlamenti i Landit Styria, Rathaouse , Galeria e Arteve te Bukura, Platforma Murinsel si dhe Keshtjellen e Gracit Schlossberg. Nisemi drejt qytetit te Vjenės. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Viene.
  Dita e Tretė: Viene – Budapest
  Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės vizitė me guidė ne dispozicion nė pikat turistike mė tė bukura tė Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve. Nisja pėr nė Budapest. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Budapest.
  Dita e Katėrt: Budapest – Beograd
  Mėngjesi ne Hotel. Gjatė ditės vizitohen monumentet mė tėrheqėse tė Qytetit si: Kodra Gellert, Keshtjella e Budes, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shėn Matias, Katedralja e Shėn Stefanit, Kėshtjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Kalimi nėpėr urat e Budapestit, si: Ura e Luanėve, Ura e Elisabetės e cila ėshtė Ura e parė e varur nė Botė, Statuja e Shėn Gellertit, kalimi mbi urėn e Margaritės. Pasdite, Nisja pėr nė Beograd. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Beograd.
  Dita e Pestė: Mėngjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisim turin e Beogradit ku do te viziojme Kishen Shen Sava si kisha ortodokse me e madhe ne Ballkan, me pas i drejtohemi qendres historike Pedonalja Knjez Mihajllova, Keshtjellen e Beogradit , Parlamentin , Tetri Kombetar, Pallati Albania etj. Pas vizitave nisemi drejt Tiranes. Mbrritja nė Tiranė.
  Nė cmim pėrfshihen:
  * Udhetim me autobus komod.
  * Akomodim nė hotel
  * Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  * Shoqėrues shqiptar gjatė udhetimit

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  * Gjithēka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  * Hyrjet nė monumente dhe muzeume. (Schonbrunn 17 Euro, Muzeu i Mbretereshe Elizabetes (Sisi) 13 Euro )
  * Siguracioni i jetes ne udhetim

  #SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20
  ► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para
  ► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, et
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Vienna 1.jpg
S: 52
Madhesia: 62.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu