kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat dhe dyshek 6000 leke pak i negociueshem

  Shes krevat tek dhe dyshek pak te perdorur.
  Krevati perbehet nga korniza dhe kembet dhe dysheku, mund te cmontohet dhe te adaptohet ne menyra te ndryshme per te zene me pak vend.
  Kembet e krevatit jane prej druri, bashke me suportin e dyshekut.
  Dysheku eshte pak i perdorur.
  Cmimi: 6000 Leke pak i negociueshem.

  Kontaktoni vetem Whats App ne
  +355672249045
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1E217537-519A-4A53-9161-9803D3C3C558.jpg
S: 251
Madhesia: 34.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu