Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat dhe dyshek 7.000 Leke

  Shes krevat tek dhe dyshek pak te perdorur.
  Krevati perbehet nga korniza dhe kembet dhe dysheku, mund te cmontohet dhe te adaptohet ne menyra te ndryshme per te zene me pak vend.
  Kembet e krevatit jane prej druri, bashke me suportin e dyshekut.
  Dysheku eshte pak i perdorur.
  Cmimi: 7.000 Leke te reja cmimi i negociueshem.

  Kontaktoni ne +355 67 22 490 45
  edhe Whats App nese deshironi foto

  Cel. : +355672249045
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1E217537-519A-4A53-9161-9803D3C3C558.jpg
S: 66
Madhesia: 34.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu