kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart SmartWatch Xiaomi Mi Band3 4.800 Leke

  Ore Intelegjente XIAOMI MI BAND 3
  Ngjyrat - E zeze
  Me prekje
  Madhesia e ekranit 0.96 inch
  Funksionet
  - Monitorues Gjumi
  -Mates hapash
  -Rahjet e zemres
  -Sasia e kalorive te harxhuara
  -Alarm
  - Kushtet e motit
  -Identifikimin e thirjeve dhe mesazheve te telefonIt
  -Karikohet per 2 ore
  -Kohezgjatja e baterise 15 dite
  -Blutooth 4.0
  -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne OS 4.4 e lart IOS 8.0 e lart
  Porosine e sjellim falas per Tiranen.
  Transport ne gjithe Shqiperine
  Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp
  ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

  Cel. : 0696401834
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181102_190700_352.jpg
S: 171
Madhesia: 21.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181102_133702_465.jpg
S: 68
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181102_133642_424.jpg
S: 66
Madhesia: 18.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu