Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes SmartWatch Xiaomi M3 2.700 Leke

  Ore Intelegjente M 3
  Ngjyrat - E zeze
  Me prekje
  Ekran me ngjyra
  Madhesia e ekranit 0.96 inch
  Funksionet
  - Monitorues Gjumi
  -Mates hapash
  -Rahjet e zemres
  - Tensioni i gjakut
  - Oksigjenin ne gjak
  -Sasia e kalorive te harxhuara
  -Alarm
  - Kushtet e motit
  -Identifikimin e thirjeve dhe mesazheve te telefonIt
  -Karikohet per 2 ore
  -Kohezgjatja e baterise 7 dite
  -Blutooth 4.0
  -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne OS 4.4 e lart IOS 8.0 e lart
  Porosine e sjellim vete ne cdo cep te Tiranes.
  Cdo dite pas ores 16.00 dhe te Shtune te Diele ne cdo kohe
  Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp
  ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

  Cel. : 0696401834
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181016_133202_361.jpg
S: 5
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181016_133251_597.JPG
S: 3
Madhesia: 42.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180924_114154_540.jpg
S: 48
Madhesia: 25.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180924_114132_727.jpg
S: 27
Madhesia: 59.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180924_114103_525.jpg
S: 23
Madhesia: 32.3 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu