1. Standart Tirane, shes Motociklete Dayang Viti 2016, 600 Euro

  Ngjyra.....: e zeze
  KM..........: 4900

  Okazion! Shitet motorr Dayang 50 CC sepse nuk me duhet. Eshte i ri dhe i paperdorur.

  Cel. : 0672050204
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-26 at 09.39.24.jpg
S: 433
Madhesia: 99.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-26 at 09.39.25.jpg
S: 189
Madhesia: 61.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-26 at 09.39.25 (1).jpg
S: 187
Madhesia: 58.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-26 at 09.39.24 (2).jpg
S: 174
Madhesia: 89.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-26 at 09.39.24 (4).jpg
S: 177
Madhesia: 97.9 KB