Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes tavoline kompiutri

  ​Shitet per aresye mos perdorimi tavoline kompiutri me skelet metalik dhe me suprine prej xhami.

  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180926_121358.jpg
S: 44
Madhesia: 42.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180926_121315.jpg
S: 16
Madhesia: 37.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu