Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes krevate tek + dysheke

  Shiten per aresye mos perdorimi dy krevate tek , dysheke tek 4 cop si dhe nje krevate portativ pa dysheke . Gjendje e mire. Cmim3000/cope.

  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180925_134132.jpg
S: 47
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180925_134119.jpg
S: 19
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180925_134153.jpg
S: 18
Madhesia: 48.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu