kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes gome dhe disk Disqe per mercedes Benz W211 5.000 Leke

  Shes Disqe Hekuri me gjith goma per Mercedes E class 220 cdi ; W211
  Disqet jane 16 inch me goma:205 60 R16,goma continental te ardhura nga Gjermania.

  Cel. : +355697416619
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0520.jpg
S: 210
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0519.jpg
S: 138
Madhesia: 51.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu