Ngjyra.....: e verdhe
Fuqia KW..: 220

Shitet Kombajnė pėr korrje tė disa lloj drithėrash (oriz, grurė dhe misėr me pak pėrshtatje)

Paletat metalike qė ka, bėjnė tė mundur qė tė pėrdoret edhe nė tokė tė lagėsht/ngastra me ujė.

Kėsaj makine i janė bėrė shėrbimet e plota vitin e kaluar para se tė vinte nė Shqipėri.

Tė dhėnat kryesore :
Brand / Marka : New Holland
Model : CX 8070
Year / Viti : 2007
Engine power / Fuqia motorrike : 240 kW / 326 HP
Walkers / Pistona : 6
Grain tank size / Rezervuari i drithit : 9500 L
Weight / Pesha : 15.4 t
Transport length / Gjatėsi : 9.7 m
Transport width / Gjerėsi : 3.47 m
Transport height / Lartėsia : 3.96 m


Cel. : +355692193493