devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 67 m² 80.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori
  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni dhe veranda
  ka nje siperfaqe prej 67 m2 siperfaqe e brendshme e cila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe 20 m2 vernda pa hipoteke

  Totalisht i Rikonstruktuar Shitet i Mobiluar OPSION IDEAL PER INVESTIM
  Cmimi : 80.000 euro

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-24 at 18.12.58.jpg
S: 124
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-24 at 18.13.03(3).jpg
S: 94
Madhesia: 27.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-24 at 18.12.53(1).jpg
S: 80
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-24 at 18.12.55.jpg
S: 174
Madhesia: 17.8 KB