kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Iphone Butoni Home-Qarku I IPhone 6 Plus 200 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.

  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iPhone 6 plus Home button flex cable assembly 2 - Copy.jpg
S: 26
Madhesia: 17.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu