1. Standart OKAZION!!SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED Viti 2009, 8900 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 207000

  SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,LOOK RS6 FULL LED 2011
  Viti 2009,vit prodhimi fund 2008,207000km Rs6 full led 2011 look,navigator,sedilje lekur e zez me ngrohje,disqe S6,E sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar,Letrat e paguara deri ne shtator 2020,Full options
  Cel. : +355694777751
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: C0AC6873-0C54-46E6-B061-F0C53E3C456B.jpg
S: 355
Madhesia: 48.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2274F7F2-24BC-4DDD-9E95-357B231B08A7.jpg
S: 169
Madhesia: 74.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11CACFEA-655C-4BFD-ABCD-8DBD7528CF6F.jpg
S: 191
Madhesia: 51.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7F7132E4-6195-43D3-8379-53BFEAF81E75.jpg
S: 174
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A15D3F0E-4364-40F4-8152-FD97D362EB0F.jpg
S: 166
Madhesia: 34.0 KB