Zona/Rruga : Selite

Shitet shtepi 2 kateshe+400 m2 toke ne zonen e Selites te ish-mjetet mesimore perballe spitalit amerikan 3 ne Tirane.Shtepia dhe toka jane me hipoteke.Kati i pare i shtepise eshte i banushem,ndersa kati i dyte eshte i ndare me mure por i pa sovatuar.Pamja e shtepise eshte panoramike.Shitet per arsye emigrimi.Cmimi i shitjes 80000 euro.

Cel. : 00355697494029