kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Huawei P10 Lite Gold ( i ri ) 249 Euro

  Oferte SmartPhone
  Huawei P10 Lite Gold (i ri)
  Screen: 5.2" Full HD
  OS: Android 7 upgrade 8 (Oreo)
  CPU: Octa-core (dual cpu)
  Internal Memory: 64 GB
  Memory RAM: 4 GB
  Main Camera: 12 MP
  Selfie Camera: 8 MP
  FingerPrint

  Cmimi 249 €
  Mundesi Blerje me Karte Identiteti

  Si gjithmone shtojme se produkte tona blihen nga distributor te certifikuar ne gjermani dhe jo nga "individe" dorazi ne tregun vendas .


  Parametrat teknike dhe cmimi eshte ne foton e produkteve , ne cmim eshte perfshire TVSH.


  Per cdo paqartesi pyetje mund te na kontaktoni me email ose Cel:


  Faqja jone ne facebook: https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/


  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Huawei P10 lite.jpg
S: 133
Madhesia: 36.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu