devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Apartament 2+1 Kati 5, 66 m² 59.000 Euro (Rr Kongresi Manastririt, 100m mbi gjimnazin Cajupi)

  Zona/Rruga : Rr Kongresi Manastririt, 100m mbi gjimnazin Cajupi

  Shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 66m2. Ndodhet ne rrugen Kongresi i manastirit , 100m mbi shkollen Cajupi.
  Apartamenti eshte i rikonstruktuar , i pajisur me Vetrata , grila dhe dyer te brendshme cilesore. Shitet pjeserisht i mobiluar.
  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka orientim Lindje-Perendim.
  I pajisur me certifikate pronesie.
  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume strategjike, Ne nje rreze prej 150m ka afer Shkolla, Kopeshte, Ēerdhe dhe Spitale.

  Cmimi 59000Euro

  Cel. : 0692936022
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-20 at 3.01.58 PM(1).jpg
S: 356
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-20 at 3.01.58 PM.jpg
S: 243
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-20 at 3.02.03 PM(1).jpg
S: 241
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-20 at 3.02.04 PM.jpg
S: 231
Madhesia: 37.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-20 at 3.02.02 PM(1).jpg
S: 227
Madhesia: 28.7 KB