devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament Dublex Kati 0, 135 m² 120.000 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Disponojme dupleks tek residenca kodra e diellit.
  Dupleksi shitet bosh dhe disponon nje siperfaqe totale prej 135 m2 siperfaqe e brendeshme plus veranda . Dupleksi disponon hyrje me vete .


  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-19 at 12.20.52(2).jpg
S: 146
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-19 at 12.20.50.jpg
S: 180
Madhesia: 36.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-19 at 12.20.46.jpg
S: 113
Madhesia: 19.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-19 at 12.20.48.jpg
S: 101
Madhesia: 43.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-09-19 at 12.20.50(1).jpg
S: 97
Madhesia: 12.1 KB