Miredita,

Kerkoj pune ne hotel, agjensi turistike, zyre, dhe ne cdo ndermarrje tjeter e cila do te me siguroje mundesine per te jetuar ne Tirane.
Jam polake, flas shqip dhe gjithashtu anglisht.
kerkesa e urgjente.

Gjithe te mirat per te gjithe.

tel/whatsaap: 0048784665989
mail: vajzaaa@gmail.com