Ofrojme kurse te gjuhes shqipe per ciklin 9 vjeēar dhe tė mesėm.
Mesimi zhvillohet nė grupe tė vogla (3-4 nxėnės) 4000 lekė / muaj.
Adresa: Komuna e Parisit (Mbi qendrėn "Kristal").
Cel. 068 32 84 214

Cel.069 81 36 696