Zona/Rruga : Rruga Mazzola n.8, Traversetolo, Parma

Hotel B&B SAN GIORGIO

Mirė se vini nė B&B tonė nė Traversetolo, ku do tė gjeni njė stil unik qė na dallon. Tė aftė pėr tė siguruar ju me dhoma tė mobiluara me dashuri qė japin njė ndjenjė tė ngrohtė dhe qetėsi. B&B jonė ėshtė projektuar dhe dizajnuar pėr t'u siguruar vizitorėve tė saj njė qėndrim tė kėndshėm dhe tė rehatshėm, tė dizajnuar pėr t'u larguar nga jeta e pėrditshme e ethshme duke gjetur njė relaksim tė vogėl.
Kėtu do tė gjeni njė mjedis tė pėrshtatshėm pėr ēdo moshė, ku do tė jenė tė mundura udhėtime tė udhėzuara dhe shėtitje tė gjata, duke ju kaluar nė natyrėn e mrekullueshme tė kėtij vendi tė kėndshėm. Ėshtė pėrcaktuar nga mysafirėt tanė njė cep tė parajsės tė pėrshtatshme pėr tė kėnaqur pushimet e tyre. Struktura e rehatshme qė mund tė kujdeset pėr ēdo nevojė tuaj.

Ofrojmė 6 dhoma hoteli:
1. Dhoma E Verdhė Portokalli - sipėrfaqe 16m2, 2 krevate, maksimumi 2 persona, banjo tė pėrbashkėt.
2. Dhoma Lilla Familiare - sipėrfaqe 25m2, dy krevate dopio, maksimumi 4 persona, banjo tė pėrbashkėt.
3. Dhoma Shumėngjyrėshe - sipėrfaqe 12m2, njė krevat dopio, maksimumi 2 persona, banjo tė pėrbashkėt.
4. Dhoma Romantike me pamje malore - sipėrfaqe 18m2, njė krevat dopio, maksimumi 2 persona, banjo nė dhomė.
5. Dhoma King me pamje nga kopėshti - sipėrfaqe 16m2, njė krevat dopio, maksimumi 2 persona, banjo nė dhomė.
6. Dhoma Deluxe Queen - sipėrfaqe 16m2, dy krevate gjysėm-dopio, maksimumi 4 persona, banjo nė dhomė.

Tė gjitha dhomat kanė TV dhe Wi-fi falas, mėngjesi i pėrfshirė nė ēmim, pastrim dhome. Ofrojmė shėrbim lavatrice, hekurosje, guzhinė e pėrbashkėt, Recepsion 24 orė. Largėsia nga Stazione FS PARMA 19.5 Km .

Kontakt ose informazion:
Tel: +390521342079
E-mail: info@bedbreakfastparma.it

Ēdo ditė nga 09:00 - 19:00

Siti per Prenotare: Booking, Trivago, Expedia, TripAdvisor, Lovely Italia, Bed-and-breakfast.it Parma, BB30.it etj....
Sito Web: https://www.bedbreakfastparma.it/immagini/
(Italisht, Anglisht, Fėrngjisht, Spanjisht, Gjermanisht, Polake, Rusisht)
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  35.jpg
S: 53
Madhesia:  49.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  WhatsApp-Image-2017-11-19-at-21.14.52-1024x768.jpg
S: 62
Madhesia:  38.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4084-768x1024.jpg
S: 27
Madhesia:  42.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Copia-di-15879_1036855936329821_2484419010826437730_n.jpg
S: 28
Madhesia:  29.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  WhatsApp-Image-2017-11-19-at-21.14.50-4-1024x768.jpg
S: 28
Madhesia:  33.2 KB

Cel. : +39 0521342079