devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 114 m² 100.800 Euro (Fresku)ID: plus 7105

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ndodhet nė zonėn e Freskut, nė rrugėn “Sotir Caci”. Apartamenti ėshtė I konvertuar ne 3+1 per nga oraganizimi I brendshėm , ėshtė I pozicionuar nė katin e 5 banim, me sipėrfaqe totale 114m2. Apartamenti ka orientim lindje-perėndim dhe disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • 2 garazhe Detaje tė tjera • I mobiluar • I investuar • Punime cilėsore • Ndėrtim I ri • Pėr ta vizituar na kontaktoni ! ID: plus 7105

  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41936467_2162018117143889_2478105274053820416_n.jpg
S: 68
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41889094_243967416316938_2915136703435898880_n.jpg
S: 35
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41876457_680355875697466_8703489232338944_n.jpg
S: 34
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41871742_2046940372193306_6636714509526368256_n.jpg
S: 34
Madhesia: 58.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41863899_250405525662702_6056386491360215040_n.jpg
S: 61
Madhesia: 68.6 KB