kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes set kablla /tuba Shimano BH59-JK-SS per frena hidraulike - 45 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet set Shimano SS-BH59-JK kavo / tuba per frena hidraulike road.
  Gjendja: E re me kuti
  Gjatesite: Frena para - 1000mm dhe mbrapa: 1700mm
  https://bike.shimano.com/…/compo…/shimano/SM-BH59-JK-SS.html
  Cel. : 0694307644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01713.jpg
S: 150
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01712.jpg
S: 57
Madhesia: 22.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01714.jpg
S: 47
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01733.jpg
S: 45
Madhesia: 20.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu