kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kurse AKUARELI dhe teknikat e tij

  . Kurs trajnimi per moshat 9 vjec e larte. AKUARELI dhe teknikat e tij. Tek ne do te gjeni kushte te mira pune, kompetence dhe eksperience mbi 35 vjecare.

  Per informacion te metejshem:
  -ne fb faqen tone Lapsi magjik.
  Instagram ;kurse-vizatimi-pikture-grafike
  -kontakt ne nr. tel. 0692822312,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 33363949_1899196490104070_7963570580324614144_n.jpg
S: 31
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017 (3).jpg
S: 58
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30623955_2256270047992411_5800988666982639166_n.jpg
S: 73
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dhjetor 2018 (25).jpg
S: 51
Madhesia: 61.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dhjetor 2018 (1).jpg
S: 48
Madhesia: 59.5 KB