1. Standart Tirane, shes makine Toyota YARIS Viti 2012, 7200 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 127000

  💥TOYOTA YARIS MODEL 2012 , MOTORR 1.3 BENZINE + IMPIANT GAZI ( TARTARINI ) TE MONTUAR NE ITALI ME CERTIFIKATE , 127.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUARA TEK TOYOTA ME LIBER SHERBIMESH , 4 PORTA , KAMERA PARKINGU , KLIMA , OPSIONE NE TIMON , CD-Mp3-DVD-BLUETOOTH - TELEPHONE-NAVIGATOR - ESP , DISQE DHE GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , 2 CELESA ORIGJINAL , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , KOMPJUTER BORDI , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , NE GJENDJE PERFEKTE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. CMIMI : 7200 EURO..!!!!👍 INFO : 0692765740

  Cel. : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41694415_2265263027029112_8987684173183451136_n.jpg
S: 535
Madhesia: 55.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41920142_2265262887029126_1952708324235411456_n.jpg
S: 299
Madhesia: 61.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41702498_2265262943695787_1881062501597052928_n.jpg
S: 298
Madhesia: 51.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41695181_2265262977029117_7305564732830777344_n.jpg
S: 296
Madhesia: 35.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41697216_2265263013695780_2885153163080368128_n.jpg
S: 294
Madhesia: 32.2 KB