devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 49 m² 57.000 Euro (Sheshi Shtrauz)

  Zona/Rruga : Sheshi Shtrauz

  Apartament 1+1 ne shitje prane Profarmes , prane sheshit shtrauz
  Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues, buze rruges kryesore/Ka nje siperfaqe prej 49.5 m2 te shperndare ne : sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridorr dhe ballkon.
  Hyrja eshte totalisht e rikonstruktuar dhe e sapo mobilur me te gjitha pajisjet.
  Ofrohet e mobiluar si ne foto.
  Me orientim lindje-perendim, te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites, tualet me dritare, A/C punime gipsi cilesore etj.
  Pallati ndodhet buze rruge duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme si dhe zona eshte mjaft e zhvilluar.
  Me hipoteke.
  Cmimi 57.000 euro.  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 275
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 150
Madhesia: 26.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 134
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 136
Madhesia: 14.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 148
Madhesia: 34.7 KB