EPPC Albania kėrkon njė Business Sales Representative pėr klientin e saj, i cili ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė suksesshme nė treg me fokus produktet promocionale, printimin dixhital, veshjet e punės dhe sigurinė nė punė.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 1. Identifikimi, rekrutimi dhe kontaktimi i klientėve tė rinj nėpėrmjet hulumtimeve dhe kėrkimeve tė vazhdueshme nė treg;
 2. Prezantimi dhe promovimi i produkteve tek klientėt;
 3. Analizimi i plotė i produkteve dhe rekomandimet e duhura tek klientėt, me qėllim plotėsimin nė mėnyrė efikase tė nevojave dhe kėrkesave tė tyre;
 4. Ndjekja me kujdes dhe pėrpikmėri e klientėve si dhe negocimi me ta pėr realizimin e procesit tė shitjes;
 5. Zhvillimi dhe zbatimi i planit tė punės nė funksion tė planit tė biznesit dhe objektivave tė kompanisė.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Diplomė Universitare;
 • Pėrvojė nė shitje jo mė pak se 2 vjet (domosdoshmėri);
 • Tė ketė iniciativė dhe tė orientohet drejt rezultateve;
 • Tė jetė i aftė tė punojė nė mėnyrė tė pavarur dhe brenda afateve;
 • Tė ketė leje drejtimi automjeti;
 • Tė zotėrojė mirė MS Office.


Tė dhėnat:

Pozicioni: Business Sales Representative;
Vendndodhja: Autostradė;
Raporton tek: Drejtori i Pėrgjithshėm;
Pagesa: Shumė e mirė (fikse + bonuse + makinė);
Kontrata: Sipas Kodit tė Punės;


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: tianda.nano@eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.