kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes PANASONIC DVX 200 2.900 Euro

  Shitet Super Kamer PANASONIC DVX 200
  Kamera xhiron ne 4K deri ne 60 fps, dhe ne Full HD deri ne 120fps.

  Per nje imazh film look dhe dynamic range 12 stops kamera ka te inkorporuar falas profile picture V-Log.

  Mund te xhironi ne 2 karta njeheresh, ne 2 formate te ndryshme, per te pasur mundesi per te punuar me proxy.

  Lentja Dicomar Leica ben te mundur qe imazhi si ne zoom maksimal ashtu dhe ne minimal te jete i kristalte. Gjithashtu stabilizimi 5 aksis ben qe lentja te kete stabilizim teper te larte dhe kur kamera ka tronditje ose po xhironi ne dore.

  Kjo eshte kamera e vetme me lente te inkorporuar qe ka sensor te madh 4/3, imazhi qe prodhon kamera eshte si GH4 GH5...

  Kamera ka nje larmi formatesh xhirimi, per te xhiruar ne cilesi me maksimale deri ne 200mbts e deri ne 5mbs. Per xhirim teper cilesor mund te perdorni regjistrator te jashtem nepermjet HDMI, pasi xhiron deri ne 10bit.

  Kamera mund te xhiroje ne erresire totale nepermjet opsionit Infra Red, per xhirime dokumentaresh naten.

  Monitori i madh dhe me touch screen ben te mundur qe ju te jeni teper komod. Madje mund te zgjidhni me nje te prekur se ku e doni zonen e fokusit.

  Nje opsion teper interesant eshte dhe USB 3.0, nese jeni ne levizje dhe nuk keni nje laptop, ju mund ti kopjoni materialet direkt nga kamera ne hardisk me shpejtesi te larte.

  Per te pare me teper specifikime keni linkun:

  Per te pare se si xhiron kamera ne cilesi 4k shikoni kete videon:
  https://vimeo.com/134622078

  Kamera shoqerohet me 2 bateri origjinale dhe me kutine e aksesoret sic eshte blere me fature.
  Gjithashtu jepeet dhe nje cante falas per kameren.
  Kamera ka rreth 400 ore pune dhe eshte ne gjendje perfekte.

  Cmimi eshte pak i diskutushem.
  Cel. : 0692728873
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18300833_10211699706303228_4700535973485849119_n.jpg
S: 114
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18222242_10211699706943244_1881796235611563798_n.jpg
S: 66
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18199029_10211699706463232_3109932968729867686_n.jpg
S: 62
Madhesia: 18.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu