Zona/Rruga : KOPSHTI ZOLLOGJIK


Shitet hyrje 3+1 sip 108m2 kati 2 i banimit me dy banjo njera me dritare

eshte ndertim i ri pallat 6 katesh me dy ballkone me ashensor shitet e kompletuar

me kompletim shume modern dhe teper cilsor eshte 50 m nga dera e Kopshtit Zollogjik

eshte me pamje ng jugu ndodhet afer Kopshtit Zollogjik me punime teper cilsore sip

mbrenda per mbrenda eshte 125 m2 me punime shume cilsore ka dy hyrje ēdo kate

me ēertifikat pronsie ēmimi 125 mije euro AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 0695326329

Cel. : 0695326329