Kliko

 1. Standart E Class 250 Cdi 4 matic, viti 2014, automat, 220 Cdi, 19000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 237000

  Shitet Benz E Class 250 CDI 4 matic, viti 2014, kambio automatike, motorr 220 CDI, ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag,
  237.000 km origjinale me libėr servisi,sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, tavan xhami me bazha hapje, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 19000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180912_153021.jpg
S: 989
Madhesia: 17.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180912_153005.jpg
S: 644
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180912_152956.jpg
S: 943
Madhesia: 22.0 KB