kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Furgon mallrash Benz 408, viti 1989, manual, 2.5 nafte, 2800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: portokalli
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 201.000

  Tirane, shitet Furgon mallrash Mercedes Benz 408 D, viti 1989,
  kambio manuale, motorr 2.5 nafte (4 pistona), ngjyre portokalli,
  201.000 km, 2.3 tone pesha bosh dhe 4.6 tone me ngarkese,
  taksa/siguracion deri 28.10.2018, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike.

  Cmimi 2800 Euro i padiskutueshem.

  Cel. : 0682013807.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180909_182138.jpg
S: 618
Madhesia: 27.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180909_182121.jpg
S: 292
Madhesia: 21.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180909_182107.jpg
S: 336
Madhesia: 23.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu