devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+2+BLK Kati 2 banim, 123 m² me hipoteke (Rr Thoma Koxhaj pallatet Cabej)

  Zona/Rruga : Rr Thoma Koxhaj

  Okazion,Shitet apartament 2+1,kompleksi derveni, Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat i ri.
  Ka siperfaqe totale 123m2 dhe siperfaqe neto 111.7m2. Pozicionohet ne lindje-perendim,i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar, me nje mobilim bashkekohor.
  I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient, i shtruar me parket, dritare me grila.
  Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.
  Shitet totalisht i mobiluar,cmimi 75.000 euro,pak i diskutueshem. Mundesi kreditimi ose pagese me keste mujore.
  https://jonuzirealestate.al/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180919-WA0002.jpg
S: 162
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180919-WA0003.jpg
S: 146
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160903_105859.jpg
S: 507
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180919-WA0005.jpg
S: 145
Madhesia: 30.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180919-WA0004.jpg
S: 141
Madhesia: 33.8 KB