Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Android boxa X96mini dhe x99 4gb ram 32 gb me porosi.

  SHES SMART BOXA IPTV x96 mini 2gb ram 16gb room 7000 lek te reja(ne gjendje) dhe x99 ANDROID OS 7.1 ME POROSI X99 4GB RAM 32GB MEMORY ka telekomand me komand zanore HEXACORE PROCESORI ME I AVANCUAR DERI TANI (MUND TE LUANI DHE LOJRA ME GRAFIK TE LARTE SI FORTNITE, PUP G )I VENDOS DHE ABONIME(vtetem per ata qe porosisin) ME MBI 5500+ STACIONE +VOD 60 000 CMIMI BOXIT X99 180MIJ OSE 145 EURO)H96 PRO+3GB RAM 16GB MEMORY OCTA-CORE .140MIJ OSE 115 EURO)PRANOJ POROSI BRENDA DATES 25 SHTATOR 50mij parapagim per cdo porosi) MJAFTON TE KENI INTERNET MBI+6MBS PUNOJN ME WI-FI OSE LAN 069 24 83 849 DURRES PRANOJ POROSI DERI ME DAT 30 SHTATOR

  Cel. : 069 24 83 849
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: x96.jpg
S: 35
Madhesia: 19.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iptv x96.jpg
S: 16
Madhesia: 44.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu