kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Android boxa 2/16gb Tring Digitalb FALAS + 1000stacione Falas

  ANDROID OS 8.1 2gb 16gb SHIKONI FALAS STACIONET TRING DIGITALB S SPORT T SPORT + 1000STACIONE TE HUAJA dhe ME POROSI 4GB RAM 32GB MEMORY 95mij (MUND TE LUANI DHE LOJRA 50mij parapagim per cdo porosi) MJAFTON TE KENI INTERNET MBI+6MBS PUNOJN ME WI-FI OSE LAN 069 24 83 849 DURRES

  Cel. : 069 24 83 849
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hk111.jpg
S: 44
Madhesia: 37.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu