kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, okazion deri me 14 shkurt! SmartWatch TF6 2.200 Leke

  Ore Intelegjente TF6
  Ngjyrat - E zeze
  Me prekje
  Ekran me ngjyra
  Me ripa me tokez
  Funksionet
  - Monitorues Gjumi
  -Mates hapash
  -Rahjet e zemres
  - Tensioni i gjakut
  -Sasia e kalorive te harxhuara
  -Alarm
  -Identifikimin e thirjeve, mesazheve nga fb, whatsapp ne ore
  -Karikohet per 2 ore
  -Kohezgjatja e baterise 7 dite
  -Blutooth 4.0
  -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne OS 4.4 e lart IOS 8
  Porosine e sjellim vete ne cdo cep te Tiranes.
  Cdo dite pas ores 16.00 dhe te Shtune te Diele ne cdo kohe
  Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp
  ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!


  Cel. : 0696401834
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180814_202814_469.jpg
S: 89
Madhesia: 42.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180814_202837_863.jpg
S: 65
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180814_202925_058.jpg
S: 65
Madhesia: 20.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu