kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart ORE smart ID 115 1800Leke

  Ore Intelegjente ID 115 me ngjyra kundra ujit
  Ngjyrat - E zeze,
  Funksionet
  - Monitorues Gjumi
  -Mates hapash
  -Rahjet e zemres
  -Tensionin e gjakut
  -Sasia e kalorive te harxhuara
  -Alarm
  -Identifikimin e thirjeve dhe mesazheve nga facebook, Twiter, Watsapp ne ore (Mesazhet lexohen ne Ore)
  -Karikohet per 1.5 ore
  -Kohezgjatja e baterise 5 -7 dite
  -Blutooth 4.0
  -Ekran me prekje
  -Pamja me ngjyra
  Karikimi pa kabell
  Rip i bute, mberthehet me tokez
  -Skarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne Android 5.1 e lart dhe IOS 8.0 e lart
  Porosine e sjellim falas per Tiranes.
  Transport ne gjithe Shqiperine falas
  Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp
  Na gjeni dhe ne www.orataxi.com, facebook ORA TAXI dhe instagram ora.taxi
  ORA TAXI - NE VIJME ATY KU JE TI!

  Cel. : 0696401834
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180905_113806_122.jpg
S: 115
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180905_113829_885.jpg
S: 84
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180905_121526.jpg
S: 84
Madhesia: 18.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu