Kerkoj pune si perkthyes ne gjuhen kineze.Kam mbaruar shkollen qe ne fillore deri tek universiteti ne kine ne kryeqyet ne Pekin. Zoteroj shume mire gjuhen kineze.pasi kam jetuar me shum se 20 vite.kam eksperience pune ne perkthim prej shume vitesh.ne shqiperi dhe ne kine.Kam aftesi shume te mira komunikimi dhe ne te shkruar.gjithashtu merem dhe me menaxhimin e mallrave dhe transportin qe vijne nga kina ne shqiperi.kosove maqedoni.te interesuarit ju lutem te kontaktojne tek nr 00355693333680. faleminderit..

Cel. : +355693333680