AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.

Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė sektorin e financės nė pozicionin:


Magazinier


Pėrshkrim i Pėrgjithshėm

Magazinieri ėshtė pėrgjegjės pėr tė ruajtur e mirėmbajtur mallrat e magazinės si edhe pėr tė realizuar veprimet e nevojshme pėr marrjen e tyre nė dorėzim ose pėr nxjerrjen e tyre nga magazina.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė


 • Menaxhon dhe kryen me sukses ēdo proēes qė lidhet me magazinimin e materialeve tė ndryshme tė kompanisė.
 • Kontrollon tė gjitha materialet dhe produktet fizikisht qė hyjnė dhe dalin nė hapėsirėn qė ka nėn pėrgjegjėsi.
 • Kujdeset pėr mirėmbajtjen e magazinės dhe administrimin e materialeve.
 • Realizon ruajtjen tė dokumentacionit tė mėparshėm si dhe atij aktual sipas standardeve tė kompanisė.
 • Kontrollon sasinė edhe cilėsinė e materialeve duke realizuar krahasime tė ēmimeve pėr periudha tė ndryshme nga furnitorė tė ndryshėm.
 • Pėrgatit raporte pėr Manaxherin Financiar nė tė cilėn pasqyron punėt e realizuara, problematikat e ndryshme dhe detyrat e tjera qė mund tė krijohen nė lidhje me ketė profil pune.
 • Ēdo detyrė tjetėr tė diktuar nga nevojat e punės apo Punėdhėnėsi.


Kualifikimet dhe Aftėsitė


 • Kandidatėt duhet tė kenė pėrfunduar shkollėn e lartė, preferohen nė Fakultetin Ekonomik.
 • Duhet tė ketė tė paktėn 3 vjet eksperiencė pune si Magazinier ose nė profile tė ngjashme.
 • Tė ketė aftėsi tė mira tė ‘’Paketės Office’’, si edhe tė pėrdorė Programin financiar ‘’Alpha Business’’.
 • Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese dhe tė punuarit nė grup.


Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 10.08.2020 nė adresėn email: hr@agikons.com.

Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.