1. Standart Tirane, shes Eskavator me zinxhir Liebherr Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg. Liebherr

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e verdhe

  EKSKAVATOR DHE BULDOZER

  Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg.
  Liebherr R944C, Viti 2008, 190 Kw, tonazhi 39000kg.
  Liebherr L576, Viti 2007, 200 Kw, kova: 5.2 m3.

  Per me shume info, na kontaktoni ne ne nr ton te cel, ose na vizitoni prane ekspozites tone, Rruga Industriale Tirane-Vore, Mucaj.

  Cel. : 0674099037
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-04 at 09.06.06.jpg
S: 334
Madhesia: 41.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-04 at 09.06.07(1).jpg
S: 150
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-04 at 09.06.07(2).jpg
S: 150
Madhesia: 35.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-04 at 09.06.07.jpg
S: 158
Madhesia: 27.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-04 at 09.06.08.jpg
S: 147
Madhesia: 37.4 KB