1. Standart Tirane, shes minivan Mercedes-Benz SPRINTER 315 CDI 5+1 Viti 2007,  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima

  shes mercedes-benz furgon sprinter 315 CDI BLUTEC me letra te prera (5+1 vende)
  ne gjendje shum te mir motorike dhe shum e mbajtur...
  CMIMI I DISKUTUESHEM


  Cel. : 0692109922
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180904-WA0004.jpg
S: 1011
Madhesia: 65.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180904-WA0001.jpg
S: 428
Madhesia: 47.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180904-WA0006.jpg
S: 454
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180904-WA0003.jpg
S: 433
Madhesia: 57.9 KB