Kliko
970 AC Seldi PC 2 Mobile

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Iphone Ekran iphone 7 5.000 Leke

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
  Pagesa |CASH
  Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
  Siguria | Blerje e sigurt.
  Modeli : iPhone 7
  Marka e pajtueshme: Apple
  Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
  Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
  Shenim : Nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.Ekrani duhet te duket jo i demtuar.Qesja mbrojtese nuk eshte hequr.Nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri.
  Testojeni ekranin para se ta montoni!!

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 7 white.jpg
S: 26
Madhesia: 10.6 KB