kerko ne portalin e punesimit
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIM me drite hije, PARAPERGATITJE para konkursit ne LICEUN ARTISTIK

  Per ata te rinj qe duan te ndjekin studimet prane LICEUT ARTISTIK (artet pamore),, ofrohet ky kurs trajnimi me qellim per t'u aftesuar e superuar te gjitha kerkesat e KONKURSIT TE PRANIMIT . Tek ne do te gjeni korrektesi perkushtim dhe eksperience te gjate mesim-dhenie. Mesimi zhvillohet ne grup e me kushte optimale. Na gjeni ne qender perballe Tajvanit.

  Per informacion te metejshem:
  -ne fb faqen tone Lapsi magjik. Instagram: kurse-vizatimi-pikture-grafike
  -kontakt ne nr. tel. 0692822312,,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: robert hidri 2013 (20).jpg
S: 65
Madhesia: 39.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: arkiv (50).jpg
S: 71
Madhesia: 33.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: arkiv (18).jpg
S: 71
Madhesia: 68.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S9304299.jpg
S: 120
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FILE4320.jpg
S: 129
Madhesia: 44.2 KB